prezent_mikolaj

Prezent dla bliskiej osoby…

Jesteś zabiegany? brakuje ci czasu? lub szukasz prezentu dla wybranej osoby, a nie masz pomysłu? Nasze produkty idealnie nadają się na niespodziankę, a teraz także pomożemy Ci ją przygotować w elegancko wyglądający prezent.
Proponujemy w naszych sklepach www.winoiser.com oraz www.pantofle-kapcie.com, dodatkową opcję – PAKOWANIE I WYSYŁKA NA PREZENT.
Opcja dostępna jest w naszych sklepach jako produkt i może mieć dwie wersje:

  • wersja świąteczna: MIKOŁAJKI lub CHOINKOWA – obejmuje: zapakowanie pudełka z produktami w ozdobny papier świąteczny, wstążkę i bilecik z wydrukowanym imieniem osoby obdarowanej,

lub

  • wersja okazjonalna ( imieniny, urodziny, Dzień: Ojca, Matki, Dziadka, Babci itp.) – obejmuje: zapakowanie pudełka z produktami w ozdobny papier, wstążkę i bilecik z wydrukowanymi życzeniami i informacją od kogo są życzenia

Tak przygotowana niespodzianka z pewnością zrobi wrażenie na każdym, kto ją dostanie. Prezent wyślemy pod wskazany przez Ciebie adres.
W przypadku zakupu opcji „Pakowanie i wysyłka na prezent” jeśli sobie nie życzysz do paczki nie włożymy paragonu. Jeżeli chcesz sam dostarczyć zapakowany prezent (dostawa na Twój adres), paragon zostanie dołożony poza opakowaniem prezentu. Proszę określić w komentarzu co mamy zrobić z paragonem.
W przypadku braku chęci otrzymania dowodu zakupu (dostawa jako prezent niespodzianka) zostanie on wystawiony w dniu wysyłki i pozostanie w Naszej firmie do czasu wykorzystania w razie ewentualnych reklamacji. W takim wyjątkowym przypadku klient może reklamować towar bez fizycznie posiadanego dowodu zakupu.
By skorzystać z tej opcji proszę zakupić ją jak pozostałe produkty w naszym sklepie. Na etapie uzupełniania danych podać własny adres (do kontaktu dla nas), jako adres do wysyłki podać adres osoby do której ma być wysłana przesyłka, a w komentarzu do zamówienia proszę napisać dedykację która ma znaleźć się na specjalnie dołączonym bileciku.
Najlepiej zapłacić za prezent przelewem, aby osoba obdarowana nie musiała płacić za paczkę przy odbiorze.
Koszt – Pakowania na prezent – 10 zł
Powyższy koszt obejmuje: pudełko, papier ozdobny, wstążkę, wydrukowany bilecik z życzeniami i dedykacją.
Opcja ta dotyczy pakowania wszystkich jednorazowo zakupionych produktów w naszych sklepach www.winoiser.com oraz www.pantofle-kapcie.com, którą należy dodać do składanego zamówienia.

4 myśli nt. „Prezent dla bliskiej osoby…”

  1. Kazda chwila moze byc wyjatkowa. I to ona moze okazac sie tym najlepszym prezentem, jaki mozemy komus ofiarowac. Nigdy nie wiemy, co dla danej osoby stanie sie wazne. Moze wspolna wizyta czy podroz gdzies tam, rowerowa przejazdzka lub noc pod rozgwiezdzonym niebem? Jesli tylko postaramy sie, by przydac jej sensu, kazda chwila moze w pamieci zapasc jako ta najwazniejsza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *